Řazení:

Základní informace pro Zájemce o uveřejnění nabídky

Vítáme vás na našem novém slevovém portálu zaměřeném přímo na Vaši (naši) oblast myslivosti, lovectví, lesnictví a rybářství.

Ve stručnosti bychom Vám chtěli vysvětlit samotný princip fungování slevového portálu a tím Vám podat vysvětlení proč ke své prezentaci použít zrovna tento způsob.

Jak to vlastně vůbec funguje?

   1. Základem je zveřejnění časově omezené nabídky (např. 14 dní) na Váš produkt (zboží, služba,..) se zajímavou slevou, nabídka bude jednorázová a exkluzivní s cílem zaujmout co nejvíce lidí.

2.       2. Zákazník, kterého Vaše nabídka osloví, si přes slevový portál zakoupí poukázku (voucher) s unikátním číslem. Na základě tohoto voucheru si u Vás zaplacené zboží (službu) vyzvedne nebo objedná přes e-shop.

Voucher je vystaven až po zaplacení zboží a připsání peněz na účet, takže nemůže dojít k platební neschopnosti. Zákazník bude mít časově vymezený úsek, během kterého si zboží vyzvedne (např. měsíc po skončení akce).

Aktuálně prodané množství voucherů a jejich unikátní čísla můžete sledovat v našem informačním systému, do kterého budete mít přístup, popř. seznam s prodanými poukázkami budete dostávat na email.

3. Vyinkasované peníze za prodané vouchery Vám budou zaslány na v termínu, který upravuje smlouva o zprostředkování prodeje.

Co tím získáte?

Přivedení nových zákazníků, cílená reklama s jasným výsledkem, zvýšení povědomí o firmě v cílovém oboru, náklady vynaložené na reklamu mají měřitelný výsledek, bude se o vás mluvit (nabídky jsou propojeny s facebookem).

Podle posledních průzkumů nakupuje na slevových portálech až 70% lidí, naší výhodou je úzké zaměření na obor myslivosti, lovectví, lesnictví a rybářství. Předpokládáme, že po zahájení provozu bude vyšší zájem o tyto stránky a to z důvodu unikátnosti v tomto oboru – díky tomu budete víc vidět!

 

Využijte unikátní příložitosti být mezi prvními inzerenty na tomto slevovém portálu, který je jako jediný zaměřený na myslivost, lovectví, lesnictví a rybářství.

 

Zaváděcí ceny inzerce!

 

Neváhejte nás kontaktovat:

+ 420 724 205 505

+ 420 739 311 743

info@lovuzdarmat.cz

logo

 

 

 

Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.